Co tě ze začátku čeká?

TVOJE PRVNÍ KROKY

Poprvé na palubovce

Co musím udělat pro to, abych mohl/a na první trénink?
Napiš nám! Vyplnit můžeš formulář na hlavní stránce, nebo napsat přímo našemu sportovnímu manažerovi, který se s tebou spojí, domluví s tebou všechny podrobnosti a odkáže tě na trenéra dané kategorie, do které bys s ohledem na tvůj věk spadal.

Platí se za tyto první tréninky?
Ne, u nás máš možnost si na prvních několika trénincích florbal vyzkoušet zadarmo a zjistit, jak to u nás chodí. K dispozici ti je až devět tréninků, což jsou tři týdny.

Musím si něco na trénink přinést?
Na první trénink si vezmi cvičební úbor (tričko, trenýrky a sálovou obuv). Florbalku ti půjčíme a rovnou zjistíme, jakou velikost potřebuješ a na jakou stranu budeš držet florbalku. Neboj, to neurčujeme my, ale ty sám. A pokud si nebudeš jistý/á, nic si z toho nedělej, florbalovou čepel lze vždy vyměnit.

Co bych si naopak brát neměl/a?
Neber si žádné cvičky a obuv, která by mohla na palubovkách zanechávat stopy. Nutností je opravdu sálová obuv. Dále nepotřebuješ žádné vybavení z jiných sportů, pokud nějaké vlastníš.

Jak to bude probíhat?
Na začátku se tě ujme jeden z trenérů a vysvětlí ti, jak tréninky probíhají a představí tě ostatním. Abys co nejrychleji zaplul do kolektivu, rovnou tě aktivně do tréninku zapojíme. S rodiči pak probereme další informace, a pokud tě to bude bavit, naplánujeme si společně rovnou další setkání.

 

Chci hrát

Co potřebuji za vybavení?
Jako správný florbalista nebo správná florbalistka potřebuješ florbalovou hůl. S jejím výběrem ti pomůže trenér, popřípadě náš sekretář. Opravdu ti doporučujeme, aby sis nechal od nás poradit a nestalo se, že přijdeš na trénink s florbalkou větší, než jsi ty. Navíc díky našemu generálnímu sponzorovi Floorballplayer získáš klubovou slevu! Pokud chceš být brankář, čeká tě náročnější proces, jako je nákup helmy, vesty, dresu, rukavic, kalhot, chráničů kolen a bot. Každý nový člen si navíc musí zakoupit dvě sady dresů, které patří k daným kategoriím. U dětských máme bílé a červené. Mládež a dospělí používají bílé a černé. Ostatní doplňky a například ochranné brýle jsou plně na tvém uvážení, popřípadě tvých rodičů.

Jaké přihlášky musím vyplnit?
Aby ses mohl/a stát naším členem, musíš vyplnit dvě přihlášky. Ta první je k nám do Florbalu Ústí, druhou pak musíš vyplnit pro Český florbal, který tě zaregistruje do evidence hráčů a hráček. V přihláškách vyplníš všechny důležité a povinné informace, jako je jméno a příjmení, datum narození, místo bydliště, rodné číslo a kontakt na tebe a tvé rodiče. Pokud patříš do mládežnických kategorií, vyhneš se poplatku za licenci 500,- Kč. Obě přihlášky doneseš co nejdříve trenérovi nebo na sekretariát.

Je ještě nějaký dokument, který musím vyplnit?
Ano! S oběma přihláškami od tebe potřebujeme i vyplněnou a orazítkovanou zdravotní způsobilost od tvého praktického lékaře. Ber, prosím, na vědomí, že tuto službu většina lékařů zpoplatňuje a ceny se v Ústí pohybují většinou od 100,- do 300,- Kč. Svému doktorovi dones vytisknutou žádost, kterou si můžeš stáhnout na této stránce.

Platí se za členství v klubu?
Roční příspěvek činí 6 000,- Kč a platí se dvakrát do roka. Na konci října první 3 000,- Kč a na konci ledna druhá polovina. Je možnost si v našem oddíle sjednat splátkový kalendář, takovou situaci je ale nejdříve nutné komunikovat s naším sekretářem. Způsob platby je dvojí, buďto v hotovosti na našem sekretariátu, nebo převodem na náš transparentní účet.

Není tu odpověď na nějakou otázku, kterou si furt kladeš? Napiš nám a my ti do dvou dnů odpovíme!

PŘIHLÁŠKA

  U nás máš prvních několik tréninků zadarmo.

  Pošli nám nezávaznou přihlášku a my se ti do dvou dnů ozveme s podrobnostmi. Stačí, když nám do zprávy uvedeš, kolik ti je let, zdali jsi kluk nebo holka a jestli už jsi nějaký sport dělal, či děláš nebo to bude tvoje první zkušenost. Pokud máš i jiné dotazy, určitě nám napiš, chceme být ve všem nápomocní. Nenašel jsi zde, co jsi hledal? Chceš se rovnou přihlásit na první trénink? Nebo tě zajímá úplně něco jiného, ale furt se to týká florbalu? Neboj se nám napsat.

  Kde sídlíme

  Jateční 1026/18
  400 01 Ústí nad Labem
  Česká republika

  Manažer oddílu

  David Stummer
  david.stummer@florbalusti.cz

  Sekretariát

  Jiří Horák
  sekretari@florbalusti.cz
  777 401 580

  Top