TVOJE PRVNÍ KROKY

Co musím udělat pro to, abych mohl/a na první trénink?
Napiš nám! Vyplnit můžeš formulář na hlavní stránce naší webové prezentace www.pojdhratflorbal.cz, nebo napsat přímo na náš sekretariát, pověření lidé se s tebou spojí, domluví s tebou všechny podrobnosti a odkáže tě na trenéra dané kategorie, do které bys s ohledem na tvůj věk spadal.

Platí se za tyto první tréninky?
Ne, u nás máš možnost si na prvních několika trénincích florbal vyzkoušet zadarmo a zjistit, jak to u nás chodí.

Musím si něco na trénink přinést?
Na první trénink si vezmi cvičební úbor (tričko, trenýrky a sálovou obuv). Florbalku ti půjčíme a rovnou zjistíme, jakou velikost potřebuješ a na jakou stranu budeš držet florbalku. Neboj, to neurčujeme my, ale ty sám. A pokud si nebudeš jistý/á, nic si z toho nedělej, florbalovou čepel lze vždy vyměnit.

Co bych si naopak brát neměl/a?
Neber si žádné cvičky a obuv, která by mohla na palubovkách zanechávat stopy. Nutností je opravdu sálová obuv. Dále nepotřebuješ žádné vybavení z jiných sportů, pokud nějaké vlastníš.

Jak to bude probíhat?
Na začátku se tě ujme jeden z trenérů a vysvětlí ti, jak tréninky probíhají a představí tě ostatním. Abys co nejrychleji zaplul do kolektivu, rovnou tě aktivně do tréninku zapojíme. S rodiči pak probereme další informace, a pokud tě to bude bavit, naplánujeme si společně rovnou další setkání.

NEZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA

Dítě
Zákonný zástupce
Odkud jste se o nás dozvěděli?

O nás

Nejúspěšnější florbalový klub v Ústeckém kraji. Stálý účastník 1. ligy mužů, 1. ligy žen a nejvyšších mládežnických soutěží. Pravidelný medailista z nejprestižnějších mládežnických turnajů. Kvalitní prací s mládeží vychováváme nejen hráče pro naše elitní týmy, ale i pro regionální výběry, dorosteneckou, juniorskou i seniorskou reprezentaci ČR. Trénujeme na Slunetě, Jatečce a Stříbrníkách.

Florbal Ústí prostřednictvím domácích zápasů nebo jiných reprezentativních akcí pořádá sportovní a diváckou zábavu pro občany města Ústí nad Labem. Projektem FLORBAL DO ŠKOL spolupracujeme se základními školami v Ústí nad Labem.  Naše fanouškovská základna patří k nejlepší v ČR.

Florbal Ústí z. s.

oddíl florbalu
Rubensova 287/8
400 03 Ústí nad Labem
IČ: 01495615

Sekretariát

Jakub Krupica
+420 777 401 580
sekretari@florbalusti.cz

SPORTCENTRUM SLUNETA

Jateční 1028/10
400 01 Ústí nad Labem

Copyright ©, Florbal Ústí, z. s. 2023

Created by Martin Harmach